Divadlo KAKÁ

Program – archiv

15/12/2018

Vánoční příběh

TJ Spořilov, Praha 10:00 h.
09/09/2018

Palačinková Pepinka

Divadlo pod stromy, Králíky 16:30 h.
18/11/2018

Děti moře

Kvítko, Roztoky u Prahy 14:00 h.
20/10/2018

Děti moře

Citadela, Litvínov 16:00 h.
17/10/2018

Palačinková Pepinka

MŠ Opalinka, Říčany u Prahy 10:00 h.
01/09/2018

Ezopovy bajky

Letní Letná, Praha 15:30 h.
17/08/2018

Noty na buben

Letní Letná, Praha 11:00 h.
09/06/2018

Děti moře

Praha žije Hudbou, piazzeta ND. 10:30 h.
01/08/2018

Palačinková Pepinka

Bennewitzuv Pavillon, Česká Třebová 17:30 h.
17/06/2018

Minimax a mravenec

Mladá Boleslav 16:00 h.
27/06/2018

Ezopovy bajky

Skks - Chomutov 16:30 h.
09/06/2018

Děti moře

Chyťte vlny aneb Neckiáda, Březnice, Příbram 16:30 h.
27/05/2018

Děti moře

Beroun 16:00 h.
26/05/2018

Palačinková Pepinka

700 Let obce Želivsko, Svitavy 15:00 h.
27/05/2018

Kyklopci

Dyzajn market, Praha 11:00 h.
20/06/2018

Ošklivé kačátko

Milíčova kaple, Praha 10.00 h.
31/05/2018

Děti moře

DDM Klamovka, Praha 16:00 h.
07/06/2018

Děti moře

MŠ Opalinka, Praha 3 10:30 h.
16/05/2018

Ošklivé kačátko

MŠ Opalinka, Říčany u Prahy 10:00 h.
19/05/2018

Kyklopci

Cro- Riegrovy sady 15:15 h.
19/05/2018

Palačinková Pepinka

MKP Sedmička 10:00
21/04/2018

Děti moře

MKP Sedmička 10:00
31/03/2018

Jak bobr hledal déšť

Liberec náměstí 10:00
27/03/2018

Ošklivé káčátko

MŠ Slezská 10:00
23/03/2018

Kyklopci

MŠ Happy hippo 10:30
25/03/2018

Noty na buben

Meks Vimperk 15:30 h.
19/12/2018

Vánoční příběh

MŠ Petra Strozziho, Praha 9:30 h.
28/08/2018

Lakomá Barka

Mělnické kulturní léto 17:00 h.
24/03/2018

Minimax a mravenec

Komorní sál KC,Bělá pod Bezdězem 15:00 h.
13/05/2018

Noty na buben

Kulturní centrum, Veselý nad Moravou 15:00 h.
14/11/2018

Děti moře

Mš Tismice 10:30 h.
17/03/2018

Ošklivé kačátko

Panský dvůr, Dolní Počernice 14:00 h.
25/03/2018

Ošklivé kačátko

Dyzajn market, Praha 11:00 h.
25/05/2018

Ezopovy bajky

Noc kostelů, Červený Újezd 20:30 h.
22/04/2018

Ezopovy bajky

Den Země, Praha - louka říčanské hájovny u Světic 15:00 h.
08/07/2018

Ezopovy bajky

Mělnické kulturní léto 16:00 h.
24/06/2018

Ezopovy bajky

Zámek, Semily 10:00 h.
16/10/2018

Ezopovy bajky

Centrum Cirkus, Praha - Čakovice 9:30 h.
02/05/2018

Jak bobr hledal déšť

Kazimírka s. z. , Praha 10:00 h.
08/12/2018

Vánoční příběh

Kaštan - scena Unijazzu, Praha 15:00 h.
21/04/2018

Ošklivé kačátko

Kaštan - scena Unijazzu, Praha 15:00 h.
12/11/2018

Noty na Buben

MŠ Na Balkáně, Praha 9:30 h.
11/02/2018

Ošklivé kačátko

Divadlo Kvítko, Roztoky u Prahy 15:00 h.
14/12/2017

Vánoční příběh

DC Mláďátka, péče o děti a rodinu, Praha-Suchdol 10:00 h.
01/01/2018

Lakomá Barka

Zimní Letná, Letenská pláň, Praha 17:00 h.
10/03/2018

Minimax a mravenec

KC Zahrada, Praha 15:00 h.
09/05/2018

Jak bobr hledal déšť

KC Zahrada, Praha 14:30 h.
04/12/2018

Vánoční příběh

MŠ Arapská, Praha 11:00 h.
04/12/2018

Vánoční příběh

MŠ Arapská, Praha 10:00 h.
02/12/2017

Jak bobr hledal déšť

OC Nisa 15:00 h.
01/12/2017

Ezopovy bajky

Zimní Letná, Praha 13:00 h.
01/12/2017

Vánoční příběh

Zimní Letná, Praha 10:15 h.
01/06/2018

Ezopovy bajky

MŠ Arabská, Praha 11:00 h.
01/06/2018

Ezopovy bajky

MŠ Arabská, Praha 10:00 h.
07/06/2019

Děti moře

MŠ Čisovice 10:45 h.
12/04/2019

Ošklivé kačátko

MŠ Čisovice 10:45 h.
17/12/2018

Vánoční příběh

MŠ Čisovice 10:45 h.
06/02/2018

Ošklivé kačátko

MŠ Tismice 10:00 h.
17/03/2018

Ošklivé kačátko

Café Na půl cesty, Praha 16:00 h.
17/02/2018

Děti moře

Café Na půl cesty, Praha 16:00 h.
21/01/2018

Ezopovy bajky

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 16:00 h.
20/01/2018

Kyklopci

Café Na půl cesty, Praha 16:00 h.
15/01/2018

Děti moře

MŠ Magic Hill, Praha 10:15 h.
02/12/2017

Palačinková Pepinka

Café Na půl cesty, Praha 16:00 h.
18/12/2017

Vánoční příběh

ŠD Berou - Závodí 13:15 h.
30/11/2017

Ezopovy bajky

ZŠ Beroun- Závodí 14:00 h.
16/12/2017

Vánoční příběh

Divadlo29, Pardubice 15:00 h.
21/12/2017

Vánoční příběh

KC Průhon, Praha 16:00 h.
17/12/2017

Vánoční příběh

Humpolec 15:00 h.
17/12/2017

Vánoční příběh

Dyzajn market, Praha 11:00 h.
10/12/2017

Vanoční příběh

Veselý Flerjarmark, KD Veselý nad Lužnicí 14:00 h.
09/11/2017

Noty na buben

ZŠ Meteorologická, Praha 14:30 h.
09/11/2017

Noty na buben

ZŠ Meteorologická, Praha 13:30 h.
21/10/2017

Kyklopci

Karštejn, uzavřená společnost 14:00 h.
12/11/2017

Kyklopci

Městská knihovna Děčín 15:00 h.
19/12/2017

Vánoční příběh

MŠ Řisuty 8:45 h.
09/12/2017

Vánoční příběh

Zámek Žleby 14:00 h.
09/12/2017

Vanoční příběh

Vánoční jarmark, Beroun 10:00 h.
18/12/2017

Vánoční příběh

MŠ Jonáš, Praha 9:30 h.
07/11/2017

Minimax a mravenec

MŠ Mládežnická 9:15
14/10/2017

Jak bobr hledal déšť

Tábor, festival čokolády 10:00
07/11/2017

Minimax a mravenec

MŠ Mládežnická, Praha 9:15 h.
11/11/2017

Ezopovy bajky

Plechárna, Praha 15:00 h.
21/10/2017

Ezopovy bajky

KC Vozovna, Praha 16:00 h.
15/10/2017

Noty na buben

Městská knihovna Děčín 15:00 h.
29/10/2017

Ezopovy bajky

Dobeška, Praha 15:00 h.
16/02/2018

Noty na buben

Klub Klamovka, Praha 10:00 h.
10/11/2017

Ošklivé kačátko

Klub Klamovka, Praha 10:00 h.
16/09/2017

Ošklivé kačátko

Zažít město jinak, Zentiva family day, Praha 13:00 h.
16/09/2017

Lakomá Barka

Zažít město jinak, U Okrouhlíku, Praha 5 17:30 h.
10/03/2018

Lakomá Barka

Plechárna, Praha 15:00 h.
16/09/2017

Lakomá Barka

Loukafest, Červený Újezd 15:00 h.
03/12/2017

Vánoční příběh

Kvítko, Roztoky u Prahy 14:00 h.
11/11/2017

Děti moře

Loutky v Celetné, Praha 10:30 h.
07/10/2017

Ezopovy bajky

Festival řemesel a jablečné slavnosti, Strančice 16:00 h.
07/10/2017

Děti moře

Festival řemesel a jablečné slavnosti, Strančice 13:00 h.
09/09/2017

Ošklivé kačátko

Zažít město jinak, Veronské náměstí, Praha 14:00 h.
30/06/2017

Ošklivé kačátko

Zahrada keramiky, Beroun 18:00 h.
24/06/2017

Palačinková Pepinka

Praha, slavnost 15:30 h.
24/06/2017

Lakomá Barka

Karlín, Praha 12:30 h.
23/06/2017

Palačinková Pepinka

Mint Prague Fashion Market, Praha 14:00 h.
20/06/2017

Palačinková Pepinka

Praha - narozeninová párty 17:30 h.
12/05/2018

Děti moře

KD Bechyně 10:00 h.
23/09/2017

Kyklopci

KD Bechyně 10:00 h.
02/07/2017

Palačinková Pepinka

Náplavka, Praha 17:00 h.
17/06/2017

Palačinková Pepinka

Berounské hradby 15:30 h.
06/11/2017

Ošklivé káčátko

Maxíkova školka, Stodůlky, Praha 10:00 h.
27/05/2017

Palačinková Pepinka

Setkání sousedů nad Prahou, Přezletice, Praha 10:00 h.
26/05/2017

Ošklivé kačátko

RC Paleček, Praha 15:15 h.
24/05/2017

Ošklivé káčátko

MŠ Litvínovská, Praha - Prosek 9:30 h.
30/08/2017

Kyklopci

Letní Letná, Praha 11:00 h.
18/08/2017

Max a mravenec

Letní Letná, Praha 15:30 h.
22/07/2017

Ošklivé káčátko

Zámek - nádroří, MKZ Bělá pod Bezdězem 18:00 h.
20/05/2017

Zahrada Nudy a Fantazie

MŠ Čakovice, Praha 13:30 h.
21/05/2017

Lakomá Barka

Komunikační cetrum Školská 28, Praha 15:00 h.
28/05/2017

Palačinková Pepinka

Komunikační cetrum Školská 28, Praha 15:00 h.
25/06/2017

Lakomá Barka

Cesta kolem světa, Jičín / Libáň 16:00 h.
30/04/2017

Děti moře

Ladronka, Praha 15:15 h.
23/04/2017

Palačinková Pepinka

CAFE Jezzová Osvěžovna, Frýdlant 15:00 h.
06/05/2017

Zahrada Nudy a Fantazie

Tismenické údolí, Tábor 11:00 h.
13/05/2017

Děti moře

Martinice v Krkonoších, pouť 13: 00 h.
26/03/2017

Minimax a mravenec

Klub Aero, Odolená Voda 16 h.
15/04/2017

Minimax a mravenec

Divadlo v Kochánkách 14:30 h.
13/11/2017

Ošklivé káčátko

Mš Na Balkáně, Praha 9:30 h.
01/07/2017

Lakomá Barka

Humpolec - místo upřesníme 16 h.
30/05/2017

Děti moře

MŠ U Nové školy, Praha 10:30 h.
30/05/2017

Děti moře

MŠ U Nové školy, Praha 9:30 h.
14/05/2017

Lakomá Barka

Fara, Jindřichův Hradec 15 h.
01/04/2017

Děti moře

KC Vozovna Žižkov, Praha 16 h.
05/03/2017

Palačinková Pepinka

Divadlo Kvítko-TJ Sokol, Tyršovo nám., Roztoky, Praha 15 h.
28/02/2017

Děti moře

kc Vozovna, Praha 17 h.
28/02/2017

Děti moře

Kc Vozovna, Praha 10:30 h.
28/02/2017

Děti moře

Kc Vozovna, Praha 9 h.
19/02/2017

Ošklivé káčátko

Cross Club - kavárna, Praha 14:30 h.
19/12/2016

Vánoční příběh

RC Paleček, Praha 15:15 h.
13/12/2016

Vánoční příběh

jarmark Hloubětín, Praha 17:00 h.
08/12/2016

Vánoční příběh

Quadrin, Praha 14:30 h.
07/12/2016

Vánoční příběh

dětské odd. Bulovka, Praha 13:00 h.
03/12/2016

Vánoční příběh

DPP Mikulášské odpoledne, vozovna Střešovice 16:30 h.
03/12/2016

Vánoční příběh

DPP Mikulášské odpoledne, vozovna Střešovice 14:30 h.
03/12/2016

Lakomá Barka

DPP Mikulášské odpoledne, vozovna Střešovice 15:30 h.
03/12/2016

Lakomá Barka

DPP Mikulášské odpoledne, vozovna Střešovice 13:30 h.
11/12/2016

Vánoční příběh

Činnoherní klub, Praha 14:30 h.
11/12/2016

Vánoční příběh

Národní divadlo - piazzeta - Dyzajn market 11:00 h.
02/12/2016

Palačinková Pepinka

kpmg Praha 17:00 h.
01/12/2016

Vánoční příběh

Kpmg Praha 17:00 h.
30/11/2016

Jak Bobr hledal déšť

Kpmg Praha 17:00 h.
20/11/2016

Minimax a mravenec

Kvítko, Roztoky, Praha 15:00 h.
07/11/2016

Děti moře

The Academy at Marinna 9:30 h.
30/10/2016

Kyklopci

Cross Club - kavárna, Praha 14:30 h.
24/11/2016

Vánoční příběh

Muzeum skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou 17:00 h.
16/12/2016

Vánoční příběh

MŠ V Zápolí, Praha 9:30 h.
02/12/2016

Vánoční příběh

Mš Mládežnická, Praha 9:15 h.
27/11/2016

Vánoční příběh

Minifestival, Praha 16:00 h.
26/11/2016

Jak bobr hledal déšť

Domov Sue Rider, Praha 10:30 h.
26/11/2016

Kyklopci

Minifestival, Praha 16:00 h.
26/11/2016

Palačinková Pepinka

Minifestival, Praha 11:00 h.
25/11/2016

Lakomá Barka

Minifestival, Praha 16:00 h.
25/11/2016

Palačinková Pepinka

Minifestival, Praha 11:00 h.
18/11/2016

Děti moře

Klub V-Kolona, Psychiatrická léčebna Bohnice 19:00 h.
13/10/2016

Jak Bobr hledal déšť

kavárna Vypálené Koťátko, oslava narozenin 18:00 h.
22/10/2016

Lakomá Barka

Nové Strašecí- Novostrašecké kulturní centrum 15:00 h.
19/12/2016

Vánoční příběh

MŠ Na Lánech, Praha 9:30 h.
10/10/2016

Palačinková Pepinka

MŠ Na Lánech, Praha 9:30 h.
02/10/2016

Lakomá Barka

Praha 4 Bráník... bude upřesněno 14 h.
16/11/2016

Vánoční příběh

ZŠ Jižní, Praha 8:30 , 9:45 a 11 h.
01/10/2016

Jak bobr hledal déšť

Zbraslavské farmářské trhy 9:45
15/10/2016

Palačinková Pepinka

KC Vozovna Žižkov, Praha 10:00 h.
15/11/2016

Jak bobr hledal déšť

KC Vozovna Žižkov, Praha 9:00, 10:30, 16:00
24/09/2016

Vytvarná dílna

Svatováclavská pouť na Proseku 14 - 17 h.
24/09/2016

Lakomá Barka

Svatováclavská pouť na Proseku 15:15 h.
24/09/2016

Kyklopci

Svatováclavská pouť na Proseku 13:15 h.
24/09/2016

Jak bobr hledal déšť

Svatováclavská pouť na Proseku 11:15 h
26/05/2017

Max a Mravenec

Klub Klamovka, Praha 10:00 h.
13/01/2017

Děti moře

Klub Klamovka, Praha 10:00 h.
12/12/2016

Vánoční příběh

Klub Klamovka, Praha 10:00 h.
13/09/2016

Děti moře

MŠ, U železničního mostu, Praha 9:30 h.
10/09/2016

Děti moře

Babí léto - Bohnice- Praha 16 h.
02/09/2016

Lakomá Barka

Resselovo nám. Chrudim 11:30 h.
25/08/2016

Děti moře

festival Letní Letná - Praha 14:00
22/08/2016

Noty na buben

festival Letní Letná - Praha 11:00
10/08/2016

Lakomá Barka

Kralupy n. Vl. - upřesníme 16:30
07/08/2016

Lakomá Barka

Dyzajn Market, Piazzeta ND 11:00
23/07/2016

Palačinková Pepinka

K-Klub Jičín 16:00
24/06/2016

Lakomá Barka

Svatojánský večer - Zřícenina hradu Volfštejn, Černošín 17:00
04/06/2016

Palačinková Pepinka

Černošín - sál KSC Vlčák 16:00
14/11/2016

Děti moře

MŠ Na Balkáně 9:30 h.
08/11/2016

Palačinková Pepinka

MŠ Troilova 9:30 h.
28/08/2016

Jak bobr hledal déšť

Náplavka - Praha 17:00
12/06/2016

Minimax a mravenec

Mladá Boleslav bude upřesněno
21/08/2016

Minimax a mravenec

Náplavka 17:00
10/07/2016

Palačinková Pepinka

Náplavka - Praha 17:00
03/07/2016

Lakomá Barka

Náplavka - Praha 17:00
18/06/2016

Kyklopci

Černošice 10:00
17/06/2016

Lakomá Barka

DDM Praha 9 16:00
11/06/2016

Palačinková Pepinka

Svitavy bude upřesněno
28/05/2016

Lakomá Barka

Konstantinovy Lázně - Zahájení lázeňské sezóny 16:30
28/05/2016

Palačinková Pepinka

Konstantinovy Lázně - Zahájení lázeňské sezóny 14:30
28/05/2016

Noty na buben

Dyzajn market - Piazzeta ND 11:00
25/05/2016

Děti moře

MŠ Svojetín 9:00
21/05/2016

Kyklopci

Černošice 10:00
14/05/2016

Minimax a mravenec

Troja 17:00
30/04/2016

Lakomá Barka

Čarodějnice na Ladronce 15:10
22/12/2015

Vánoční příběh

Praha - doplníme 16:00
22/11/2015

Lakomá Barka

Cross klub / kavárna 14:30
17/12/2015

Vánoční příběh

Mikšova školka, Praha 9:30
12/12/2015

Vánoční příběh

Dyzajn market, piazzeta ND, Praha 11:00
10/12/2015

Vánoční příběh

Škola Bulovka Praha 13:00
06/12/2015

Palačinková Pepinka

Divadélko Kvítko Roztoky u Prahy 15:00
04/12/2015

Vánoční příběh

RC Chameleon Praha 16:00
04/12/2015

Vánoční příběh

Klamovka Praha 10:00
30/11/2015

Vánoční příběh

Škola Bulovka Praha 13:00
28/11/2015

Vánoční příběh

Domov Sue Ryder Praha 10:30
02/08/2014

Lakomá Barka a dílna

Zahrada pod Koštofránkem, Jičín 16:00 h.
28/06/2014

loutkový workshop

Festival Dobrého divadla 15:00
28/06/2014

Palačinková Pepinka

Festival Dobrého divadla 10:30
28/06/2014

Kyklopci

Festival Dobrého divadla 13:00
28/06/2014

Noty na buben

Festival Dobrého divadla 17:00
27/06/2014

Noty na buben

Hradec Králové, festival evropských regionů 16:30 h.
21/06/2014

Lakomá Barka

Hradec Králové, festival evropských regionů 14:00 h.
15/06/2014

Život na drátku

Kašpárkohraní, Praha upřesníme
12/06/2014

Noty na Buben

Jahoda, Praha 16:00 h.
10/06/2014

Palačinková Pepinka

MŠ Magnitogorská, Praha 9:00 h. a 9:45 h.
03/06/2014

Děti moře

1. Lekařská fakulta, Praha 16:00 h.
29/05/2014

Lakomá Barka

Jahoda, Praha 16:00 h.
27/05/2014

Děti moře

MŚ Na Výšinách 9:00 h. a 10:00 h.
23/05/2014

Lakomá Barka

U kostela, Poříčany 17:45 h.
24/05/2014

Lakomá Barka

Májové slavnosti, Dobříš 11:00 h.
22/05/2014

Život na drátku

Mikešova školka, Praha 9:30 h.
21/05/2014

Zahrada Nudy a Fantazie

MŚ Semínko, Toulcův Dvůr 10:30 h.
18/05/2014

Děti moře

Brandýs nad Labem 15:30 h.
17/05/2014

Palačinková Pepinka

upřesníme 12:00 h.
17/05/2014

Kyklopci

Zahradní slavnost, Praha 16:00 h.
15/05/2014

Kyklopci

MŚ Čakovičky 9:00 h.
06/05/2014

Palačinková Pepinka

MŚ Libušín 9:30 h.
04/05/2014

Lakomá Barka

Na Fialce, Říčany u Prahy 15:00 h. a 16:30 h.
26/04/2014

Ošklivé káčátko

Cross club 14:30 h.
26/04/2014

Lakomá Barka

Ořešínsky vandráček, Buštěhrad 17:00 h.
12/04/2014

Lakomá Barka

Kult.st.města Bechyně 10:00 h.
12/04/2014

Palačinková Pepinka

Narozeninová oslava - Dolní Chabry 17:00 h.
11/04/2014

Palačinková Pepinka

MŚ Liteň 8:00 h.
03/04/2014

Palačinková Pepinka

MŚ Čisovice 10:30 h.
30/03/2014

Palačinková Pepinka

KC - Bílá hora 15:00 h.
24/03/2014

Palačinová Pepinka

MŚ Mašinka 10:00 h.
22/03/2014

Palačinková Pepinka

Plechárna, Praha 9:00 h.
20/03/2014

Palačinková Pepinka

Divadélko Ká, Mníšek pod Brdy 9:00 h. a 10:30 h.
19/03/2014

Lakomá Barka

ZŠ RVLJ. Coňka 14:00 h.
16/03/2014

Lakomá Barka, dílna

Staré purkrabství Vyšehrad 15:00 h.
13/03/2014

Palačinková Pepinka

MŠ Londýnská 9:15 h.
05/03/2014

Palačinková Pepinka

Centrum Paleček 15:30 h.
27/02/2014

Ošklivé káčátko

RC Beroun 16:00
23/02/2014

Kyklopci

Divadélko KÁ, Mníšek pod Brdy 15:00
23/02/2014

Ošklivé káčátko

Adalbertinum, Hradec Králové 10:00
21/02/2014

Kyklopci

MŠ Ratměřice 11:00
21/02/2014

Kyklopci

MŠ Postupice 9:00
18/02/2014

Děti moře

MŠ Drobeček, Plzeň 9:30
16/02/2014

Jak bobr hledal déšť + výtvarná dílna

Vyšehrad - Staré purkrabství 15:00
13/02/2014

Ošklivé káčátko

MŠ Svojetín 9:00
24/01/2014

Ošklivé káčátko

MŠ Sány 10:00
19/01/2014

Jak bobr hledal déšť

Libocký dům 16:00
30/01/2014

Ošklivé káčátko

MŠ Krčská Praha 15:00
27/01/2014

Kyklopci

MŠ Troilova, Praha 9:00
26/01/2014

Jak bobr hledal déšť

Mníšek pod Brdy - Divadélko KÁ 15:00
26/01/2014

Lakomá Barka

Divadelko Kvítko, Roztoky u Prahy 15:00
19/01/2014

Lakomá Barka

Mníšek pod Brdy - Divadélko KÁ 15:00
12/01/2014

Deti moře

Mníšek pod Brdy - Divadélko KÁ 15:00
11/01/2014

Lakomá Barka

KC Zahrada 15:00
09/01/2014

Děti moře

Mikešova školka, Praha 9:30
05/01/2014

Ošklivé káčátko

Mníšek pod Brdy - Divadélko KÁ 15:00
21/12/2013

Vánoční příběh

KC Mníšek pod Brdy 15:00
20/12/2013

Vánoční příběh

A-centrum 15:45
19/12/2013

Vánoční příběh

KC Mníšek pod Brdy 9:00, 11:00
18/12/2013

Vánoční příběh

Komunitní centrum Paleček 15:30
18/12/2013

Vánoční příběh

KC Mníšek pod Brdy 9:00, 10:30
17/12/2013

Vánoční příběh

Eurocentrum Jablonec nad Nisou 9:00, 10:30
16/12/2013

Vánoční příběh

KC Kruh, Hostýnská 16:30
15/12/2013

Vánoční příběh

KD Mladá Boleslav 15:00
14/12/2013

Vánoční příběh

Jungmannovo náměstí 18:00
14/12/2013

Lakomá Barka

Semily, KD 15:00
13/12/2013

Vánoční příběh

MŠ Trója 10:00
12/12/2013

Vánoční příběh

MŠ Kličkova vila 15:15
10/12/2013

Vánoční příběh

MŠ K Roztokům, Praha - Suchdol 9:15
09/12/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Postupice 9:00
08/12/2013

Noty na buben + hudební workshopy

Čechova 29 14-18
08/12/2013

Noty na buben + hudební workshopy

Čechova 29 9-13
07/12/2013

Noty na buben + hudební workshopy

Čechova 29 14-18
07/12/2013

Noty na buben + hudební workshopy

Čechova 29 9-13
06/12/2013

Vánoční příběh

Klamovka 10:00
05/12/2013

Kyklopci

Řetízek 17:00
04/12/2013

Vánoční příběh

RC Letná 17:00
04/12/2013

Vánoční příběh

RC Letná 16:00
02/12/2013

Vánoční příběh

Dačice, knihovna 15:00
02/12/2013

Vánoční příběh

Dačice, knihovna 11:00
01/12/2013

Vánoční příběh

Slavonice, jarmark 15:00
24/11/2013

Jak bobr hledal déšť

Kuře v hodinkách 11:00
30/11/2013

Lakomá Barka

Sokolov
29/11/2013

Vánoční příběh

MŠ Třebíz 10:00
28/11/2013

Život na drátku

KD Vltava, Kralupy n. V. 16:30
25/11/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Na Balkáně 9:30
24/11/2013

Děti moře

Černošice 16:00
23/11/2013

Noty na buben

Horká vana České Budějovice 10:15
18/11/2013

Lakomá Barka – PREMIÉRA!

MŠ Sevřená 9:15
17/11/2013

Noty na buben

Roztoky-sokol 15:00
15/11/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

MŠ Nové Homole 10:00
14/11/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

MŠ Londýnská 9:15
07/11/2013

Kyklopci

MŠ Spirálka 10:00
06/11/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Křejpského 9:30, 10:30
05/11/2013

Noty na buben

MŠ Liteň 8:15
03/11/2013

Jak bobr hledal déšť

Kino Ořechovka 16:00
23/10/2013

Děti moře

KMC Barrandov 17:00
21/10/2013

Palačinková Pepinka

9:00
20/10/2013

Palačinková Pepinka

Šeberák 16:00
19/10/2013

Noty na buben

Tatran 15:00
17/10/2013

Palačinková Pepinka

Jahoda
16/10/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Říčany 8:30, 9:30
15/10/2013

Kyklopci

MŠ Liteň 8:15
13/10/2013

Jak bobr hledal déšť

Šeberák 16:00
05/10/2013

Kyklopci

KC Kruh, Hostýnská 15:30
05/10/2013

Jak bobr hledal déšť

Horká vana 10:15
02/10/2013

Kyklopci

MŠ Drobeček 9:30
01/10/2013

Děti moře

Nemocnice Na Bulovce 13:00
30/09/2013

Palačinková Pepinka

MŠ Tychonova 9:30 h.
26/09/2013

Palačinková Pepinka

MŠ Lány 9:00 h.
22/09/2013

Noty na buben

Kampa, Hrnčířské trhy 14:00
28/09/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

MŠ Český Brod
26/09/2013

Noty na buben

MŠ Ruda 10:45 h.
19/09/2013

Noty na buben

MŠ Čisovice 193 10:30
18/09/2013

Noty na buben

Školka Mašinka 9:30
14/09/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

před Rudolfíem, MHF Dvořákova Praha 12:00, 15:30
12/09/2013

Noty na buben

MŠ Londýnská 9:15
09/09/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Černý most, festival Týden Plechárny upřesníme
08/09/2013

Ošklivé káčátko

Kino Ořechovka 15:00
04/09/2013

Jak bobr hledal déšť

Vyšehrátky 15:30
02/09/2013

Děti moře

MŠ Svinaře 9:00
01/09/2013

Jak bobr hledal déšť

Letní Letná, Praha 15:30
31/08/2013

Ošklivé káčátko

Králíky 14:00
30/08/2013

Děti moře + workshop loutek

Medlice, Festival malé loutky 17:00
29/08/2013

Děti moře + workshop loutek

Dolní Kounice, Festival malé loutky 14:00
28/08/2013

Noty na buben

Letní Letná, Praha 17:00
25/08/2013

Noty na buben

Milovice, Piggyáda
25/08/2013

Děti moře

Milovice, Piggyáda
24/08/2013

Jak bobr hledal déšť

Žamberk, Ejhle loukta 13:00
24/08/2013

Jak bobr hledal déšť

Sobotka 9:00
20/08/2013

Děti moře

Centrum Plecharna, Bryksova 1002, Praha 14 15:00
24/08/2013

Palačinková Pepinka

Letní Letná, Praha 15:30
19/08/2013

Děti moře

Letní Letná, Praha 17:00
17/08/2013

Kyklopci

Na Šancích - svatba 15:00
17/08/2013

Noty na buben

Cafe Bazaar 10:30
11/08/2013

Jak bobr hledal déšť

Plzeň, Živá Ulice 18:00
11/08/2013

Kyklopci

Plzeň, Živá Ulice 16:00
10/08/2013

Jak bobr hledal déšť

Jičín, Zahrada pod Koštofránkem 16:00
26/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Divadlo Evropských Regionů v Hradci Králové upřesníme
16/06/2013

Ošklivé káčátko

Kašpárkohraní - Stromovka 14:30
11/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Valdštejn 11:00
10/06/2013

Děti moře

ŠD Beroun - Závodí 13:00
02/06/2013

Kyklopci

Kroužky na Vltavě 11:00
01/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Veselí nad Moravou 16:30
05/06/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

MŠ Klánovice 10:00
07/06/2013

Palačinková Pepinka a dílnička

Centrum Paraple 11:00
05/06/2013

Děti moře

Nemocnice Na Bulovce 13:00
04/06/2013

Ošklivé káčátko

Nemocnice Na Bulovce 13:00
29/05/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Praha upřesníme upřesníme
28/05/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Praha upřesníme upřesníme
27/05/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Praha upřesníme upřesníme
08/06/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Litomyšl 17:00
30/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Forum Liberec 17:00
30/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Nisa Liberec 15:00
23/06/2013

Ošklivé káčátko

Letní Letná na cestách - Olomouc 14:00
22/06/2013

Jak bobr hledal déšť

Letní Letná na cestách - Olomouc 17:00
22/06/2013

Děti moře

Letní Letná na cestách - Olomouc 14:00
18/06/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Litvínovská 9:30
13/06/2013

Noty na buben

MŠ Troilova 9:30
12/06/2013

Ošklivé káčátko

KD Peklo v Plzni 9:00
08/06/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

Litomyšl 15:00
06/06/2013

Zahrada Nudy a Fantzie

MŠ Bohnice
26/05/2013

Kyklopci

KVIZ Kyje 15:00
12/05/2013

Děti moře

KVIZ Kyje 15:00
09/05/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Ratměřice 11:00
08/05/2013

Děti moře

Centrum Černý Most 16:00
20/04/2013

Ošklivé káčátko

16:00
23/03/2013

Jak bobr hledal déšť

Kroužky na Vltavě 11:00
07/04/2013

Jak bobr hledal déšť

Dětský klub Letnice 15:00
22/05/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Srdíčko, Říčany 9:15
07/05/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Drobeček, Plzeň 9:30
04/05/2013

Jak bobr hledal déšť

Trutnov festival Draka
30/04/2013

Jak bobr hledal déšť

centrální park Pankrác 16:00
09/04/2013

Jak bobr hledal déšť

Galerie Fénix 16:00
17/03/2013

Ošklivé káčátko

Městská knihovna Děčín 15:00
09/03/2013

Ošklivé káčátko

Kroužky na Vltavě 11:00
04/03/2013

Děti moře

KD Peklo v Plzni 9:15
10/04/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Jeseniova 98 9:30
15/04/2013

Jak bobr hledal déšť

SMŠ Sevřená 9:15
09/05/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Postupice 10:00
04/04/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Lovčická 9:30
03/04/2013

Zahrada Nudy a Fantazie

NTK, Praha 13:00
18/03/2013

Jak bobr hledal déšť

MŠ Krynická 9:00, 10:00
10/03/2013

Ošklivé káčátko

Roztoky u Prahy - Sokol 15:00
07/03/2013

Ošklivé káčátko

MŠ Odolena Voda 9:30, 10:30
09/02/2013

Noty na buben

Cross club / kavárna 14:45
25/02/2013

Zahrada

MŠ Sevřená 9:15
24/02/2013

Děti moře

Staré Purkrabství Vyšehrad 15:00
17/02/2013

Děti moře

KD Svitavy 15:00
16/02/2013

Děti moře

KD Kampa 16:00
14/02/2013

Kyklopci

Mikešova školka 9:30
13/02/2013

Zahrada

MŠ Postupice 9:00
12/02/2013

Noty na buben

MŠ Klánovice 9:30
10/02/2013

Noty na buben

Staré purkrabství Vyšehrad 15:00
06/02/2013

Ošklivé káčátko

Centrum Černý most 16:00
03/02/2013

Děti moře

Kino Ořechovka 16:00
27/01/2013

Život na drátku

KC Novodvorská 14:00
26/01/2013

Palačinková Pepinka

RC Čtyřlístek 16:00
21/01/2013

Noty na buben

MŠ Sevřená 9:15
20/01/2013

Kyklopci

KC Novodvorská 14:00
19/01/2013

Ošklivé káčátko

KD Kampa 16:00
16/01/2013

Noty na buben

MŠ Postupice 9:00
13/01/2013

Děti moře

KD Vltava, Kralupy nad Vltavou 15:00
08/01/2013

Ošklivé káčátko

Fakultní nemocnice Na Bulovce 13:00
22/12/2012

Vánoční příběh

KD Písek 15.00
20/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Parléřova 10.15
20/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Charlese de Gaula 09.00
19/12/2012

Vánoční příběh

ŠD Beroun 13.00
19/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Čísovice 09.00
18/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Jeseniova 09.00
17/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Na Balkáně 10.40
17/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Troilova 09.15
15/12/2012

Vánoční příběh

Semily 16.00
15/12/2012

Vánoční příběh

Jilemnice jarmark – náměstí 14.00
14/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Juarézova 09.30
13/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Smíškov 11.15
13/12/2012

Vánoční příběh

MSŠ Litvínovská 09.30
12/12/2012

Vánoční příběh

Café Koala 16.00
12/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Londýnská 10.30
12/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Tišice 08.15
11/12/2012

Vánoční příběh

Nemocnice Na Bulovce 13.00 a 14.00
11/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Bystřice 09.30
10/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Tusarova 09.30
09/12/2012

Vánoční příběh

Festival Notička 08.00 a 13.00
08/12/2012

Vánoční příběh

Festival Notička 08.00 a 13.00
07/12/2012

Vánoční příběh

MŠ U Labutí 09.00
06/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Chrášťany 09.30
05/12/2012

Vánoční příběh

Řetízek (DAMU) 16.00
04/12/2012

Vánoční příběh

Vinohrady 16.00
04/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Simice 09.15
03/12/2012

Vánoční příběh

MŠ Čechova 29 17.15
03/12/2012

Ošklivé káčátko

DAMU 15.00
03/12/2012

Vánoční příběh

KD Mníšek pod Brdy 09.00 a 10.30
02/12/2012

Vánoční příběh

Kroužky na Vltavě 17.00
02/12/2012

Vánoční příběh

Staré purkrabství, NKP, Vyšehrad 15.00
01/12/2012

Vánoční příběh

Rodinné centrum Čtyřlístek 16.00
Zpět